Google PlusFacebookTwitter

Arcus Comfort, czyli wygodne środowisko druku

dodano przez dn. Wrz 29, 2016 w Zarządzanie dokumentem |

Michał Gembal Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Dziennik Rzeczpospolita opisuje na swoich stronach internetowych Arcus Comfort, czyli pakiet funkcjonalności zapewniających wygodne środowisko druku. Pracownicy biur częstą narzekają, że korzystanie z drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest zbyt skomplikowane ze względu na stopień ich zaawansowania i wielość funkcji. Arcus Comfort upraszcza wydruk i skanowanie dokumentów.

Jak możemy przeczytać na stronach Rzeczpospolitej eksperci Arcus opracowali nowoczesne rozwiązanie Arcus Comfort. W skład pakietu wchodzą wydajne drukarki laserowe do biura  oraz urządzenia wielofunkcyjne Kyocera  a także oprogramowanie do zarządzania drukiem. Połączenie wydajnych urządzeń drukujących i software’u pozwala na stworzenie przyjaznego użytkownikowi ekosystemu, który zagwarantuje jeszcze większy komfort użytkowania systemu obiegu dokumentów, jednocześnie obniżając koszty druku.

Pracownicy nie muszą się martwić dostępnością urządzeń drukujących, problemami z parametryzacją skanów czy niezrozumiałymi dla użytkownika zaawansowanymi ustawieniami.

Funkcjonalności pakietu Arcus Comfort:

Pełna treść artykułu:

http://www.rp.pl/Telekomunikacja-i-IT/160929362-Arcus-Comfort.html